WWERPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWERPG

TÜRKİYENİN EN GENİŞ WWERPG SİTESİ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

-----RİNG----

+3
khali
Shawn_Michaels
THE UNDERTAKER
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Jeff Hardy
Admin-Giga Master
Admin-Giga Master
Jeff Hardy

-----RİNG---- - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: -----RİNG----   -----RİNG---- - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 2:32 pm

Doğru:D
Rey Mysterio
MODERATÖR İNTERNATİONAL CHAMPİON
Rey Mysterio

MesajKonu: Geri: -----RİNG----   -----RİNG---- - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 2:51 pm

hbk ve jeff ahrdy bugünkü maçı unutmayalım tabiki kazanırdım ama bi anlık aksilik nelere sebeb oldu ve kemerini gösterip ringden ayrılır
THE UNDERTAKER

THE UNDERTAKER

MesajKonu: Geri: -----RİNG----   -----RİNG---- - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 3:06 pm

UNDERTAKERIN MÜZİĞİ DUYULUR VE UNDERTAKER RİNGE GELİR VE GOLDBERG E ŞÖYLE DER: GOLDBERG BU MAÇTA BANA YENİLİRSEN DÜNYA ORTASİKLET KEMERİ İÇİN TRİPLE H İLE MAÇ YAPICAKSIN
http://wwerpg.forummum.com
Rey Mysterio
Rey Mysterio

MesajKonu: Geri: -----RİNG----   -----RİNG---- - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 3:41 pm

uundertaker adminim modaratörlere bi oda verin o moderatörler o konuyla ilgilensin
Triple H

Triple H

MesajKonu: Geri: -----RİNG----   -----RİNG---- - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 3:54 pm

Ve Triple H nin müziği duyulur Triple H mikrofonu alır ve Rey My Sterio öncelikle seni tebrik ederim kazandığın kemerden dolayı.Bundan sonra Rey My Sterio hariç herkese meydan okuyorum Raw"ın en büyüğü benimmmmmmm ve bunu hepinize göstericem der ve seyirciler Triple H i ayakta alkışlar
Rey Mysterio
Rey Mysterio

MesajKonu: Geri: -----RİNG----   -----RİNG---- - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 4:02 pm

hhh rawın en büyüğü undertaker 2 incisi ben 3üncüsü kim Very Happy:D:D
Shawn_Michaels

Shawn_Michaels

MesajKonu: Geri: -----RİNG----   -----RİNG---- - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 4:12 pm

Shawn Michaels Ringe gelir eline mikrofonu alır

Triple H Triple H Triple H hep sen böylesin en güçlü kendini sanarsın sana bir maç teklif ediyorum dostum tabiki korkup kaçmassan. Senin Swet Chin Music in tadına bakmanı sağlayacağım
Jeff Hardy
Admin-Giga Master
Admin-Giga Master
Jeff Hardy

MesajKonu: Geri: -----RİNG----   -----RİNG---- - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 4:32 pm

Rey Rey Dur Bakalım Küçük Adam... İnternacıonal Kemerini Kutluyorum Ben Artık öLe Ezik Kemerlerle Uğraşmıyorum Benim Hedefim Wwe Dünya Ağırsiklet Kemeri Küçük Adamm !.. Trıple Sana Gelince Senin Gibi Korkakları Biz Çok Gördük Sen Galiba Bir Swett Chin Music Birde Swanton Bomb Yemek İstiyorsun Galiba.. Raw ın En Büyüğü TEAM FACE Yani HBK VE BEN!

Bu AradaBen Tag Team Maçı İsterim!
Rey Mysterio
Rey Mysterio

MesajKonu: Geri: -----RİNG----   -----RİNG---- - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 5:15 pm

hey hardy o ezikj kemer değil seni yendiğim bi kemer
Jeff Hardy
Admin-Giga Master
Admin-Giga Master
Jeff Hardy

MesajKonu: Geri: -----RİNG----   -----RİNG---- - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 6:10 pm

Dünya Ağır Siklet Le Uğraşıyorum Ben Ama İstersen Senle Kapışa Biliriz Tabi Korkmassan What a Face Korkmuyorsan Git Undertaker A Söyle Ben Bunla Kemer Maçı Yapmak İstiyorum Diye Ama Senin Korkucağını Biliyorum...
Shawn_Michaels

Shawn_Michaels

MesajKonu: Geri: -----RİNG----   -----RİNG---- - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 6:40 pm

Jeff dostum uğraşma boşver kemer kazandım diye sevinsinler biz sonra o kemerliri alırız biz büyük kemerler severiz değilmi dostum
Jeff Hardy
Admin-Giga Master
Admin-Giga Master
Jeff Hardy

MesajKonu: Geri: -----RİNG----   -----RİNG---- - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 6:42 pm

Tabiki Dostuuuuuum Arrow Senle Team Rey Hhh Adlı Saçma Takımla Bir Maç Ayarlıyalım Sölesene Bir The Undertaker A Yenelim Şunları..
Triple H

Triple H

MesajKonu: Geri: -----RİNG----   -----RİNG---- - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 6:58 pm

Shawn maç teklifini kabul ediyorum seni yerden yere vurucam işin bitti.istersen maç teklifini geri alabilirsin belkide biraz korkmuşsundur bir maçççç istiyorum beni duydunuz bu arada Rey HHH WWE"nin ve bu sitenin en büyük takımıdır.Ayrıca sizde o kemerde yok
Jeff Hardy
Admin-Giga Master
Admin-Giga Master
Jeff Hardy

MesajKonu: Geri: -----RİNG----   -----RİNG---- - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 7:00 pm

Double Edge Very Happy (Trıple H)Very Happy Sizinle Yarın Maçımız Var Tag Team Maçı Haberiniz Olsun...
Shawn_Michaels

Shawn_Michaels

MesajKonu: Geri: -----RİNG----   -----RİNG---- - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 8:07 pm

Triple H tag maçında seninle görüşeceğiz bulaflarıda maçın sonunda gözden geçireceksin en büyük herzaman TEAM FACE
Jeff Hardy
Admin-Giga Master
Admin-Giga Master
Jeff Hardy

MesajKonu: Geri: -----RİNG----   -----RİNG---- - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 8:11 pm

Shawn Maça İlk Ben Başlıyorum Haberin Olsun Sen İstiyorsan Da Başlıyabilirsin Çok Taktiksel Oynuyoruz 3 Harekette İşini Bitiriyoruz...
Rey Mysterio
Rey Mysterio

MesajKonu: Geri: -----RİNG----   -----RİNG---- - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 8:15 pm

rey mysterio tabi tabi falan filan mantıksız konuşma hbk jeff hardy bile dha mantıklı ve maç teklifini hiç rededermiyim yaşamak istiyosanız no dq maç olsun ben no dq maç istiyorum
Shawn_Michaels

Shawn_Michaels

MesajKonu: Geri: -----RİNG----   -----RİNG---- - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 8:19 pm

tamam jeff maça sen başlarsın ben sonradan girerim
Rey Mysterio
Rey Mysterio

MesajKonu: Geri: -----RİNG----   -----RİNG---- - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 8:20 pm

hey dostum ndn sen başlamıyon yoksa kordunmu Smile
Jeff Hardy
Admin-Giga Master
Admin-Giga Master
Jeff Hardy

MesajKonu: Geri: -----RİNG----   -----RİNG---- - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 8:29 pm

Yok Ya Şimdi Ben Size Acıyarak Davranıyacağım İçin Shawn Mıchals Da Acımıyacak Şimdi Dediki Sen Biraz Acıt Ben Kızartayım Sende Ye Dedi Neden Korksun Asıl Siz Bizden Korkun Bu Takımın Adı TEAM FACE...
Rey Mysterio
Rey Mysterio

MesajKonu: Geri: -----RİNG----   -----RİNG---- - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 8:44 pm

face siniz işte hemde rey atar hhh çakr bikini giysin gbk ve jeff hardy adam Smile
Jeff Hardy
Admin-Giga Master
Admin-Giga Master
Jeff Hardy

MesajKonu: Geri: -----RİNG----   -----RİNG---- - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 11:13 pm

Evet Biz Face İz Face İN ANLAMINI Bilmiyorsun Galiba Anlamı İyi ,Ve Güçlü Demek Ok Maçta Bunların Hepsini Size Ödeteceği Tag Team Champıonshıp Bizim Olucak...
Rey Mysterio
Rey Mysterio

MesajKonu: Geri: -----RİNG----   -----RİNG---- - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 11:22 pm

jeff hardy çok şey zırvalıyon ama bazı yerlerde haklısın ama tag team chmpion mboz olcaz bunu kafana monte et afro
Matt Hardy

Matt Hardy

MesajKonu: Geri: -----RİNG----   -----RİNG---- - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 11:26 pm

Ve o sırada Matt Hardy Gelir:

Eğer Shawn Bir kemer maçı istiyorsa. Bende Tag Tean Kemerini istiyorum... Jeff Hardy& Matt Hardy vs. (Tag team kemeri kimde ise)
http://cssbilimcileri.yetkinforum.biz
Shawn_Michaels

Shawn_Michaels

MesajKonu: Geri: -----RİNG----   -----RİNG---- - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 11:41 pm

Mat Mat MAT dostum artık jeff ile ben tag tean arkadaşıyız Hardy boyz eskide kaldı eskiyede mazi derler bilirsin bizim tag team adı Team FACE Bunu böyle bil dostum tag arkadaşı olarak başka birini bul

-----RİNG----
2 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki